Përfundon puna për rikualifikimin urban të bllokut të pallateve në Paskuqan-1

📍Paskuqan-1, ku ka përfunduar puna për rikualifikimin urban të bllokut të pallateve me cilësi dhe standartet më të mira🏢🏗
Pas dëmtimit nga tërmeti, qytetarët kanë sot apartamentet e tyre më të forta, më të sigurta dhe me vlerë të dyfishuar👌
#BashkiaJuaj😊
#Paskuqani😍
#PunëJoGjumë☑️

Më poshtë postimi në rrjetin social Facebook i kryebashkiakut Rakip Suli: