Kryetari Rakip Suli uron besimtarët për festën e Pashkëve

Në këtë vigjilje të Pashkëve 🪺, ju uroj përzemërsisht të gjithë besimtarëve katolikë gëzuar💒 festën e kremtimit të jetës dhe shpresës së pashuar.
Sa më shumë shëndet e lumturi në vatrat tuaja familjare🙏❤️.