Kryetari Rakip Suli pret në zyrë rapsodët që do të performojnë në festivalin “Trojet Tona”

Pata kënaqësinë të prisja në zyrë rapsodët nga Maqedonia e Veriut, Lugina e Preshevës dhe grupin polifonik “Tomorrica” nga Skrapari të cilët na nderuan me pjesëmarrjen e tyre në festivalin “Trojet Tona “🥁🪕 🎷.
Mirënjohje dhe vlerësime 🙏 për secilin nga ju për krijimtarinë origjinale, vlerat e larta artistike dhe frymën e unitetit të përçuar kudo dhe kurdo në trevat shqipfolëse🇦🇱.
#KamzaFeston
#KamzaVetëmPërpara➡️