Kryebashkiaku Rakip Suli uron maturantët në provimet e lëndëve me zgjedhje

Me besimin se maturantët tanë do të arrijnë rezultate sa më të larta, ju urojmë suksese të përzemërta të gjithëve në provimin e lendës me zgjedhje🙏.
Krenar dhe të vendosur në mbështetjen maksimale, drejt rrugës së karrierës dhe formimit profesional të secilit prej jush😊.
Ju jeni e ardhmja e Kamzës🤗!
May be an image of 5 people, people standing and outdoors