Kryebashkiaku Rakip Suli inspekton punimet për ndërtimin e çerdhes publike në Paskuqan-1

Ditën e sotme, kryebashkiaku Rakip Suli ishte në Paskuqan ku inspektoi punimet për ndërtimin e çerdhes publike në zonën e Paskuqan-1.
Në rrjetin social Facebook, kryebashkiaku Suli shkruan:
Një tjetër çerdhe do t’i shtohet Kamzës😍!
Vijojnë punimet, me standartet dhe cilësinë më të mirë🏅, për ndërtimin nga e para të çerdhes publike në Paskuqan-1, falë mbështetjes dhe financimit nga #EU4Schools✅🤝.
#PërKamzënQëDuam😊
#ArsimiQëDuam🙏