Kryebashkiaku Rakip Suli falenderon qytetarin z.Ramadan Pasha, i cili po kujdesej për pastrimin e ambientit pranë biznesit të tij

Mirëmëngjes 🌞!
Ndalova për të falenderuar z.Ramadan Pasha, i cili po kujdesej për pastrimin e ambientit pranë biznesit të tij.
Ky shembull uroj të inkurajojë dhe të tjerët për të mirëmbajtur hapësirat përreth bizneseve përkatëse!
Faleminderit Ramadan, shkruan në rrjetin social Facebook, kryebashkiaku Rakip Suli.