Festa e Halloween-it me vogëlushët e çerdhes “Hapat e Parë”, në Babrru!

Ku ka fëmijë, ka festë😍!
Festuam Halloween-in👻 me vogëlushët e çerdhes “Hapat e Parë”, në Babrru📍, të cilët shkëlqyen me kostumet e personazheve të tyre të preferuara🧚🏻‍♀️🦸🏻.
Sa shumë emocione që përcillni❤️.
I lumtur për ta që tashmë kanë një shtëpi të dytë, ku jo vetëm mësojnë por dhe argëtohen✅.