Ditë të mbarë me këto pamje fantastike nga Liqeni i Paskuqanit, i cili falë investimit tonë, ka rilindur në një hapësirë fantastike, për banorët dhe vizitorët

Mirëmëngjes🌞
Ditë të mbarë me këto pamje fantastike nga Liqeni i Paskuqanit, i cili falë investimit tonë, ka rilindur në një hapësirë fantastike, për banorët dhe gjithë qytetarët që e vizitojnë😍🌅🌴
#Paskuqani👌
#BashkiaQëDuam😊
#ParkuILiqenit🙏, shkruan në rrjetin social Facebook kryebashkiaku Rakip Suli.
Ja postimi i plotë: